Co najdete na mých stránkách

_DSC9836VOGUE

Co všechno najdete na mých stránkách?

Miluji fotografii a baví mě vzdělávat sebe  i druhé. Všechny toto proměnné jsem se rozhodla zúročit v tvůrčích fotografických dílnách Foto Art Fabrika, která od roku 2015 hostí různé, světově uznávané fotografy. Tam se vždy pod jejich dohledem v rámci fotovíkendů učíme tvořit, vidět a vnímat fotografii jinak, po svém.

Ne všem však vyhovuje, strávit celý víkend na Severní Moravě, ne vždy se potkáme v termínu konání akce. Proto jsem se rozhodla využít dnešních technických možností internetu a poskytnout vám příležitost být u toho tehdy, kdy vy sami budete chtít a odkud budete chtít.

Co všechno na vám tyto stránky nabízejí?

  1. BLOG!!! aneb nekonečné množství inspirace. Těším se na články, které pro vás budu psát. Jsem především maminka šikovné dcery Vali, kolem které se už dvanáct let tak nějak točí můj svět. Proto se, tuším, mihne téměř všemi mými příběhy, protože většinu volného času trávíme spolu podobnými aktivitami. Ale budou také o fotografii, fotografech, výstavách, fotografických soutěžích, modelkách a modelech, stylingu, fotolíčení, účesech, komerci i zábavě, svícení i tmě, fotovýbavě profi i té, kterou najdete třeba v lese, o umění a inspiraci z něj, prostě o všem, co se týká fotografie.
  1. Můžete si zdarma stáhnout eBook – Není selfíčko jako selfíčko. Jak si najít vlastní fotografický styl, který nemusí být za každou cenu mainstream, ale třeba právě díky tomu může být klíčem k výstavám ve světových galeriích. Nejen to vám odhalí inspirativní eBook Foto Art Fabrika – Sami sobě fotografem.
  1. Můžete se přidat do on-line fotokurzů. Tyto internetové workshopy vám krok za krokem ukáží směr k naplnění vašich fotografických snů. Jen na vás bude, kdy a jak budete připravené aktivity vykonávat. Budeme je však spolu konzultovat a brousit jako pomyslný diamant.
  1. Těším se na webináře, kde se budeme společně online setkávat v mém reálném ateliéru, v jeden čas, přesto každý z vás v pohodlí vlastního křesla.
  1. Osobní konzultace – budu tady pro vás, protože pro mne také vždy pařily mezi to nejcennější, co mi mohl každý umělec nebo kurátor dát. Slyšet jejich zpětnou vazbu na mou tvorbu, pobavit se o dané fotografii, slyšet názor druhého je cesta, jak se přibližovat ke svým fotografickým snům a tužbám.

 

Těším se, že se naše fotografické světy, byť mohou být každým vnímány rozdílně, setkají v rovině nadšení, inspirace a společné vášně pro fotografii.

 

Těším se na vás!

Vaše IRMA

Irma Kaňová
Jsem profesionální fotografka. Přes objektiv odhaluji duši a zachycuji jedinečný vlastní příběh. Ukážu vám cestu, jak fotit radostně a po svém. Více informací o mě najdete zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>